10 Правил CRAFTMANN

   


Ви згодні з твердженням, що акумулятор - це просто елемент живлення?

Ми - ні!

Значення акумулятора дуже велике, адже саме він і робить телефон мобільним. Якщо смартфон розрядився, то вже неважливо, який у нього дозвіл дисплея і кількість ядер процесора.

Виробники з Піднебесної навчилися робити дешеві акумулятори та при цьому дуже ємні (на папері). Але в гонитві за дешевизною, вони поступаються найголовнішим - ЯКІСТЮ.

Ми пишаємося своїми акумуляторами.

Акумулятори - наша спеціальність.

Правила CRAFTMANN:


1- НЕ ЕКОНОМИТИ на хімічному складі елемента живлення - це потужність і тривалість роботи;

2- НЕ ЕКОНОМИТИ на дотриманні і вдосконаленні технології - це надійність;

3- НЕ ЕКОНОМИТИ на схемах захисту - це безпека.


4- Обмеження терміну зберігання.

Термін зберігання наших акумуляторів наноситься лазерним методом на акумулятор у вигляді тексту і QR-коду. Це дата, до якої необхідно почати використовувати акумулятор за призначенням. Якщо ж термін зберігання закінчився, то акумулятор вважається простроченим.

Це зовсім не означає, що він відразу став небезпечним або шкідливим. Прострочений акумулятор часто буває сильно розряджений. Якщо їх вдасться зарядити, то вони зможуть якось працювати, а можливо і ні. Ця невизначеність і є причиною, по якій ми обмежуємо гарантію терміну зберігання. Багато виробників акумуляторів ігнорують це питання і продають акумулятори без терміну придатності, а в разі виявлення браку змінюють один прострочений акумулятор на інший такий же. Акумулятори без терміну придатності (зберігання) продаються дешевше, але відповідальність за їх якість лягає на плечі покупця.


Ми виробляємо тільки високотехнологічні якісні акумулятори.


5- Гарантія 12 місяців.

Хто більше?


6- Сумісність.

Як виробник акумуляторів, ми послідовно працюємо над технологічної та інформаційною базою сумісних батарей. Досить ввести назву пристрою або його оригінальний код і в базі даних буде знайдено потрібний акумулятор.


7- Підтримка великого асортименту.

Це дозволяє в повній мірі задовольнити потреби користувачів. Асортимент нараховує близько 500 моделей, навіть найрідкісніших і «старих».


8- Маркування. Захист від підробки.

Маркування дозволяє простежити виробничий ланцюжок з матеріалами і виконавцям, встановити гарантійний термін, а також є частиною системи захисту від підробки. Захисна здатність QR-коду багато вище голограми, ще не зафіксовано жодного випадку його підробки.


Зовсім трохи наші конкуренти можуть похвалитися своєю системою маркування. А без маркування акумулятор - це "кіт в мішку".


9- Упаковка.

Надійні акумулятори повинні вселяти довіру з першого погляду. Зовнішній вигляд важливий для будь-якого товару. Але для акумуляторів упаковка виконує не тільки маркетингові задачі, а служить захистом від пошкоджень акумуляторів від зовнішніх чинників, і, навпаки, служить захистом людей і майна від несприятливого впливу акумуляторів.


10- Репутація.

Надійність акумуляторів, зарядних пристроїв і USB кабелів CRAFTMANN становить 99,5% за умови дотримання терміну зберігання та правил експлуатації


Міняйте акумулятори легко. Про все інше подбаємо мі.⁠