Дата виробництва і термін зберігання

Автор craftmann 01.02.2020 0 Коментарі

Дата виробництва.

Багато наших покупців задають питання: "Як визначити дату виробництва акумуляторів?"


Дата виробництва вказується у вигляді серійного номера на наклейці акумулятора і індивідуальній упаковці. Візуально за серійним номером визначити дату виробництва неможливо. Але по базі даних ми можемо не тільки визначити дату виробництва, а й простежити всі етапи виробництва, комплектуючі, а також співробітників, які здійснювали різні технологічні операції при виробництві акумуляторів даної серії.


Бажання з'ясувати дату виробництва буває настільки сильним, що деякі покупці починають знімати наклейку і розбирати акумулятор на частини. Попереджаємо, що це вкрай небезпечно для здоров'я і, природно, позбавляє вас як гарантії, так і будь-якої правового захисту. Ми розуміємо прагнення покупців придбати свіжі акумулятори, але не варто ставитися до акумуляторів як до "сьомиденого молока" або "гарячих пиріжків".


Акумулятори при дотриманні правил зберігання зовсім незначно втрачають свої споживчі властивості. Тому більш важливим є дотримання термінів зберігання і термінів служби.

Термін зберігання.

Це дата, до якої необхідно почати використовувати акумулятор за призначенням.
Термін зберігання наших акумуляторів наноситься лазерним методом на акумулятор у вигляді тексту і QR-коду. Аналогічна інформація вказується і на індивідуальній упаковці. Акумулятори, які стали експлуатуватися до закінчення терміну зберігання, повинні благополучно відпрацювати термін служби, і на них поширюється експлуатаційна гарантія.


Якщо ж термін зберігання закінчився, то акумулятор вважається простроченим. Це зовсім не означає, що він відразу став небезпечним або шкідливим. В акумуляторі немає спеціального тумблера, який вимикає якісь властивості по досягненню певного часу. Технічні параметри змінюються поступово в залежності від умов зберігання. Встановлюючи терміни зберігання, ми повідомляємо вам, що акумулятор буде нормально працювати, якщо цей строк не порушений.


Прострочені ж акумулятори часто виявляються сильно розряджені. Якщо їх вдасться зарядити, то вони зможуть якось працювати, а можливо і ні. Ця невизначеність і є причиною, по якій ми обмежуємо гарантію щодо терміну зберігання.

Багато виробників акумуляторів ігнорують це питання і продають акумулятори без терміну придатності, а в разі виявлення браку змінюють один прострочений акумулятор на інший такий же. Такий спосіб "безвідходного виробництва" значно полегшує життя як виробнику, так і його дилерам: не треба вести облік товарів в розрізі серій і утилізувати непродані прострочені акумулятори. Акумулятори без терміну придатності (зберігання) продаються дешевше, але відповідальність за їх якість лягає на плечі покупця.

 

Залишити коментар