Як не купити поганий акумулятор

Автор craftmann 09.08.2019 0 Коментарі

 

Всім відомо, що сліпа гонитва за прибутком змушує йти на необдумані ризики, несприятливі наслідки яких обертаються різними неприємностями, втратою репутації і матеріальними збитками. 
Високі прибутки довгий час дозволяли компаніям не звертати уваги на ризики, компенсуючи збитки за рахунок надприбутків. Але "жирні роки" пролетіли, а ризики залишилися і навіть збільшилися.

 
 Купівля акумулятора пов'язана з численними невиправданими ризиками, які також можуть привести до неприємних наслідків. Простий спосіб уникнути несприятливого результату - відмова від покупки проблемних акумуляторів. Нижче наведені "популярні" стратегії помилок, за результатами опитування "обдурених пайовиків".

Всі акумулятори зроблені в Китаї

Дійсно, майже всі акумулятори для мобільних пристроїв виробляються в Китаї. Наші покупці часто обурюються "китайською підробкою", помилково вважаючи, що акумулятори вироблені в Європі краще за якістю. Виробництво акумуляторів, як власне і телефонів, смартфонів, комп'ютерів та багато іншої електроніки давно перенесено в Китай. Тому акумулятори Nokia, вироблені в Угорщині швидше за все виявляться підробленими або ж дуже старими. Рекомендуємо змінити критерій вибору акумулятора, взявши за основу гарантію виробника.

Не все те золото що блищить

Найбільш ймовірний ризик, з яким стикаються покупці акумуляторів - це пропозиція купити контрафактний (підроблений) акумулятор. Бажання купити фірмовий акумулятор і зовнішня схожість може обернутися придбанням як мінімум неякісного, а як максимум небезпечного акумулятора. Не забувайте, що літієві акумулятори - це не просто батарейки, вони пожежо і вибухонебезпечні. Хто може поручитися за якість підробленого акумулятора? Правовласник відмовиться від відповідальності. Виробника контрафактних акумуляторів ви ніколи не знайдете, а продавець (сумлінний) поверне гроші або зробить обмін на такий же контрафактний акумулятор. А якщо все-таки "бабахне"? Рекомендуємо відмовитися від ідеї купити оригінальний акумулятор, або, як мінімум, зажадає у продавця декларацію відповідності.

Сім шапок з вівці

Іноді можна почути фразу "За такі гроші можна купити 5 акумуляторів на Аліекспресс". Це сама одіозна стратегія, абсолютно незастосовна до покупки акумуляторів. Ймовірно так можна поступати, купуючи шкарпетки або носові хустки. Купити оптом і роздати всім знайомим і родичам або самому користуватися до пенсії. Треба пам'ятати, що акумулятор починає нагадувати про себе, тільки коли його пора вже міняти. Відбувається це дуже поступово: час автономної роботи зменшується, а частота зарядок збільшується. Більшості людей важко чітко вловити момент, коли пора міняти акумулятор. Зазвичай розуміння приходить, коли телефон вже не включається, або коли акумулятор остаточно "вибесіл". Треба бути дуже завбачливим людиною, щоб завчасно замовити акумулятори на Аліекспресс! Якщо акумулятори все ж виявляться якісними, то скористатися вийде тільки одним. А на Аліекспресс взагалі є якісні акумулятори? Перший акумулятор пропрацює досить довго, щоб інші за цей час постаріли. Якщо ж акумулятори виявляться неякісними, що найбільш ймовірно, то почнеться "Дурдом 2" по заміні одного неякісного акумулятора на інший неякісний.

Скупий платить двічі

Економія на акумуляторі може обернутися не тільки повторної покупкою акумулятора, але і іншими неприємностями. Проводячи "народний маркетинг" і порівнюючи ціни на акумулятори різних виробників, не забудьте ознайомитися з умовами оплати, повернення, гарантією.

Ми не такі багаті, щоб купувати дешеві акумулятори

Багато продавців і покупці помилково вважають, що бідні люди повинні купувати неякісні акумулятори. Хибність цієї стратегії очевидна, неякісний акумулятор буде погано працювати і швидко вийде з ладу, що потребують повторно купувати акумулятор, а можливо і сам телефон, що зробить бідної людини ще біднішими. Головною характеристикою надійності є термін служби і гарантія. Якщо ви не багаті, то купите надійний акумулятор, який стабільно проработет 2 роки, за цей час ви зможете накопичити на новий телефон.

За морем теличка - полушка, та рубль перевіз

Ціна акумуляторів може відрізнятися в кілька разів на одну і ту ж модель. Це повинно було б насторожувати, однак бажаючих купити оригінальний акумулятор Nokia за 50 гривень стабільно не зменшується. Якщо вартість доставки більше ціни товару, то рекомендуємо відмовитися від такої покупки.

Немає грошей, щоб заправити Мерседес

Наші партнери часто скаржаться на те, що в багатьох містах люди настільки бідні і не можуть дозволити собі купувати дорогі, хоча і якісні акумулятори CRAFTMANN. Це було б можливо, якби скаржилися пенсіонери та багатодітні мами, що ціна на Nokia акумулятор 3310 занадто висока. Зовсім ні! Ціни на акумулятори для бюджетних моделей телефонів не викликають сильного обурення. Грошей на акумулятори зазвичай не вистачає у власників флагманських моделей Apple і Samsung. Як же так вийшло, що на покупку дорогого смартфона гроші були, а на заміну акумулятора грошей немає?

Ні рубля, ні сокири і рубль повинен 

Це ризик покупки неякісних акумуляторів, які мають великий відсоток браку, який легко виявляється на самому початку експлуатації. Ситуація виникає при відправці акумулятора на технічну експертизу, яка займає тривалий час. Виходить, що заплативши за неякісний акумулятор і за доставку туди і назад, користуватися мобільним пристроєм, як і раніше, неможливо. А якщо експертиза покаже, що акумулятор все ж справний, то доведеться оплачувати доставку акумулятора в третій раз! Але користуватися ним як і раніше буде неможливо. Це цілком реальна ситуація, але подумайте, які є передумови, щоб вона відбулася саме з вами?

P.S.
Може здатися, що ми вмовляємо вас купувати дорогі акумулятори замість дешевих. Це вірно лише частково. Більш правильно було б сказати, що ми вмовляємо вас відмовитися від покупки проблемних акумуляторів.

Залишити коментар