Відповіді на всі питання

   1. Мені запропонували в сусідньому магазині акумулятор такого ж розміру як у вас, але з ємністю в два рази більше. Такі бувають?

Ємність акумулятора залежить від розміру. Чим більше ємність, тим більше буде його розмір і відповідно вага. Якщо на етикетці акумулятора вказана ємність в 2 рази більше, то і розмір акумулятора повинен бути в два рази більше.

2. Батарея мого телефону стала швидко розряджатися. Доводиться часто заряджати. Що робити?

Визначте (якщо це можливо) причину. Якщо справа в акумуляторі, то запропонуйте придбати нову батарею.

Пояснення: Причин може бути декілька. Виключіть ті, які не пов'язані з несправністю акумулятора: користувач став більше розмовляти; використовувати додаткові функції або програми телефону; в телефоні виникла несправність внаслідок чого зросло споживання електрики; використовується неякісне або несправне зарядний пристрій; який в повному обсязі заряджає акумулятор; Якщо ці причини виключені, і акумулятора більше 1 - го року, значить, він вичерпав свій ресурс.

3. Мій телефон раптово вимикається під час розмови (виклику). Після включення шкала заряду знову показує наявність заряду. У чому несправність?

Купити нову батарею. Несправність швидше за все в батареї.

Пояснення: Акумулятор вичерпав свій ресурс. Процес «старіння» хімічного складу призводить до того, що заряджена батарея здатна забезпечує роботу телефону в режимі «очікування» (мале споживання енергії). Але в інших режимах, акумулятор не справляється з навантаженням (коли споживання енергії збільшується) і відбувається вимкнення пристрою. Після включення, шкала знову може показувати заряд, але виконувати активну роботу телефон не зможе знову завершить роботу.

4. Як почати роботу нового акумулятора, щоб він довго працював?

Чи не проводити ніяких спеціальних дій з новим акумулятором. Заряджати в міру необхідності.

Пояснення:  Справний якісний акумулятор повинен мати заводський заряд близько 80%. Цей заряд з легкістю забезпечить роботу телефону. Акумулятор можна встановити в телефон і відразу почати експлуатацію. Ніяких спеціальних дій проводити не слід. Поширена помилка: Якщо новий літієвий (Li-ion, Li-Polimer) акумулятор кілька разів повністю зарядити і розрядити, то він буде краще працювати. Це твердження хибне і засноване на старих знаннях про обслуговування, наприклад, акумуляторів на основі Ni-MH (нікель-металогідриди), одним з недоліків яких є «ефект пам'яті».

5. Як правильно заряджати акумулятор? Коли і скільки його треба «розгойдувати»?

Чи не проводити ніяких спеціальних дій і не «розгойдувати» літієві батареї

Пояснення:  Літієві акумулятори НЕ треба «розгойдувати». Не слід чекати повного розряду і повного заряду. Заряджайте в міру необхідності. Поширена помилка: «Розкачати» можна тільки нікелеві акумулятори (Ni-MH). Літієві акумулятори (L-ion, Li-Polymer) не розгойдується, так як на відміну від Ni-MH акумуляторів не володіють «ефектом пам'яті».

6. Новий акумулятор був зовсім розряджений, включився і через 5 хвилин вимкнувся. Це справний акумулятор?

НЕ купувати таку батарею (здати назад) і придбати акумулятор, який при включенні показує більше половини заряду.

Пояснення:  Показник заряду нового акумулятора на екрані телефону повинен бути більше половини (близько 80% заряду). Якщо акумулятор включився і швидко відключився, то можливо в акумуляторі дефект або його довго зберігали. У будь-якому випадку слід видалити цю батарею з продажу та повернути по гарантії.

7. У мене зіпсувався акумулятор. Я довго не міг знайти новий, тому що він виявився дуже рідкісним. Знайшов в інтрнет-магазині. Купив відразу два. Один буду використовувати, а другий потрібно покласти «про запас». Як правильно зберігати акумулятор?

Поясніть правильний режим зберігання батареї і рекомендуйте краще не купувати другу батарею, якщо вона буде просто лежати більше 1 року.

Довго зберігати літієвий акумулятор не має сенсу, так як він псується і від роботи і від зберігання (хімічний склад втрачає свої властивості).

Режим зберігання: Зберігати його слід зарядженим, в сухому місці, при кімнатній температурі. Обов'язково виключити потрапляння прямих сонячних променів, нагрівання та охолодження.

8. Новий акумулятор не включається. Що робити?

НЕ купувати таку батарею (здати назад) і придбати акумулятор, який при включенні показує більше половини заряду.

Пояснення:  Новий акумулятор повинен включатися. Перевірте чистоту контактів акумулятора і щільність їх прилягання до контактів телефону. Якщо не включився - значить, є дефект. Слід вилучити цю батарею з продажу та повернути по гарантії. Поширена помилка: Якщо «штовхнути» батарею, то вона «оживе» і буде добре працювати. Це твердження хибне. «Штовхання» акумулятора може його тимчасово оживити, але дефект, швидше за все, залишиться.