Співробітництво

 Дивіться тут: прайс-наявність


Всім приємно продавати якісний товар ?! 

Продаючи акумулятори CRAFTMANN, Ви перш за все отримуєте вдячного покупця, який оцінить покупку і його дружні рекомендації призведуть нових клієнтів.
Ми вважаємо, що один з кращих способів довести гарна якість своєї продукції - це передати акумулятори на випробування фахівцям в своїй області. З цією метою, ми постійно пропонуємо всім Партнерам провести незалежний "Тест-драйв" акумуляторів CRAFTMANN в своїх телефонах. І Ви, безсумнівно, порекомендуєте наші батареї Покупцям.


Мережі і роздрібні магазини.


Акумулятори не продаються, як гарячі пиріжки. Замінюючи батарейку, людина розраховує, що телефон буде працювати як новий. Продавцям подобається продавати якісну продукцію, а не возитися з поверненнями


Ми пропонуємо допомогу і мотивацію початківцям продавцям-консультантам. Ми допоможемо сформувати асортиментну матрицю, швидко і безкоштовно доставимо акумулятори "до дверей".    


 

Інтернет магазини.


Асортимент акумуляторів зростає. На рідкісні моделі батарейки шукають тільки в інтернеті. Мінімальний відсоток браку, відома марка і позитивні відгуки покупців додадуть відвідуваність інтернет-магазину.


Сервісні центри по ремонту телефонів Як правило, майстерні не торгують акумуляторами, а використовують їх як комплектуючі по мірі необхідності. Якісні комплектуючі - це плюс до репутації майстра. Наші акумулятори не доведеться міняти двічі.


Список рекомендованих сервісних центрів